Спечелете 5 гейминг стола и 30 ваучера по 50 евро за Kaufland

Споделете играта с приятели! Последвайте ни за още игри:

Краен срок - 3 май 2026

Как се участва:

Чрез покупка на зърнени закуски Nestle за поне 4,20 € от магазини Kaufland и регистрация на касов бон.

Пълни правила:

Играта се провежда само в магазините на KAUFLAND на територията на Република България.
 
В Играта участват продуктите: NESQUIK®375g зърнена закуска; NESQUIK® MIX 325g зърнена закуска; LION 400g зърнена закуска и CHOCAPIC 375g зърнена закуска. 

За срока на Играта, посочен в Раздел 2, точка 1 по-горе, могат да бъдат спечелени общо:

    5 (пет) броя награди – Стол Gaming Kring Sif

    30 ( тридесет) броя награди - Ваучер за пазаруване в Кауфланд на стойност 50 евро (97 лева и 79 евро стотинки) всеки.

Ваучерите могат да бъдат използвани  само в магазини на Кауфланд на територията на Република България. Остатъкът от ваучер не може да бъде възстановяван или заменян. Ваучер може да бъде използван многократно до изчерпване на цялата сума. Ваучерите могат да се използват за закупуване на всички видове стоки в магазини Кауфланд. Остатъчната стойност на ваучера можеда бъде проследена в касовия бон от последната покупка.

Не се допуска замяна на спечелена награда с паричната ѝ равностойност или с друга награда.

За да участва в Играта потребителят трябва да:

(а) закупи по свой избор от участващите продукти NESQUIK®375g зърнена закуска; и/или NESQUIK® MIX 325g зърнена закуска; и/или LION 400g зърнена закуска, и/или CHOCAPIC 375g зърнена закуска, подробно описани в Раздел 3 по-горе, за минимум EUR 4,20 (четири евро и двадесет цента) в един фискален бон. Покупката трябва да се е случила в периода на Играта в магазините на KAUFLAND.

 (б)  регистрира номера на фискален (и) бон(ове) от закупените продукти, участващи в Играта на Интернет адрес: www.nestle.bg/zakuska („Сайта на Играта“). Ако не присъстват участващи продукти, закупени на  минимална стойност, покупката не е извършена в периода на Играта или от магазините на KAUFLAND  на територията на Република България, участникът ще бъде дисквалифициран. Номерата на фискалния/те бон/ове могат да се регистрират 24 (двадесет и четири) часа в денонощието, в периода на Играта.

 (в) запази фискалния бон до 60 (шестдесет) дни след края на Играта.

Един потребител може да участва с един фискален бон, само веднъж. Един потребител има право на неограничен брой участия с различни фискални бонове, отговарящи на условията на Играта. Един участник има право само на една награда, независимо от броя участия и броя на регистрираните фискални бонове.

На случаен принцип чрез специализиран софтуер, в присъствието на представители на „Нестле България“ EАД, от списъка по предходната т.7(1), ще бъдат изтеглени 5 (пет) печеливши участници за награда Стол Gaming Kring Sif, 3 (трима) резервни участници за награда Стол Gaming Kring Sif,  30 (тридесет) печеливши участници за награда Ваучер за пазаруване в Кауфланд и 3 (трима) резервни участници за пазаруване в Кауфланд, в случай че не може да се установи контакт с някои от печелившите.

С изтеглените печеливши ще бъде осъществена връзка чрез имейла, който са посочили при регистрация. Изтеглените  печеливши следва да отговорят на имейла на Организатора, като в отговора си следва да предоставят ясно четима снимка на печелившия фискален бон, от която снимка ясно да се вижда номера на фискалния бон. Снимката следва да бъде изпратена в срок до 7 (седем) дни от изпращането на имейла от Организатора или Агенцията. 

Печелившите номера на фискални бонове и телефонен номер без последните четири цифри ще бъдат публикувани до  30.05.2026 на www.nestle.bg/zakuska

УЧАСТВАЙ ТУК

Още игри с покупки може да намерите тук:
Активни игри, томболи, кампании с награди
Игри по магазини

Post a Comment

По-нова По-стара